Taşıdığımız sorumluluğun farkında, her aşamada mükemmeliği hedefleriz..

Personel taşımacılığında en önemli öncelik iş verimliliğini esas alarak zamanı ve rotayı doğru planlamaktır. Çalışanların en kısa sürede ev ve iş yerlerine ulaşmalarını sağlamak, trafik sıkışıklığından kaynaklanan stresi en aza indirmek ve mesai kaybını önleyecek çözümler üretmek üzere teknolojiyi planlama süreçlerimize dahil ediyoruz. Araç filomuzun günümüz koşullarına ve müşteri beklentilerine uygunluğu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iş süreçlerine uygulanmasından geçmektedir.

Aktur’un vizyonuna ve personel taşımacılığı esaslarına uygun olarak güvenli sürüş eğitimini tamamlamış deneyimli sürücülerimiz ile konforlu araçlarımızda temizlik ve hijyeni ön planda tutmakta, mesai saatlerinin yoğunluğuna göre esnek çözümler üretmekteyiz. Araçlarımızda güvenlik ve rahatlığın esas alındığı bir denetim sistemi uygulanmakta, yetkili servis bakımları düzenli yapılmakta ve tüm yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Şehir trafiğini sorun olmaktan çıkaran doğru güzergah planlamaları ile etkin ulaşım çözümleri üretiriz. Yoğun trafiğe alternatif rotalar ile işe gidiş ve eve dönüş zamanlarını sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Personelimiz başta güvenli sürüş eğitimleri olmak üzere gerekli tüm eğitimleri düzenli olarak almaktadır. Taşıdığımız sorumluluğun farkında, değerlerimize bağlı çalışanlarımız ile hizmetin her aşamasında mükemmeliği hedefleriz.

Rutin bakım ve hijyen denetimleri zamanında yapılan araçlarımız günümüz teknolojisine uygun olarak navigasyon ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Filomuz dünyanın önde gelen markalarından ve full donanıma sahip araçlardan oluşmaktadır.

Hizmetlerimizin her aşamasında olası sorunlara çözüm üretmek, yerinde ve hızlı müdahale için çalışanlarımız her an ulaşabileceğiniz uzaklıktadır. Taşıdığımız değerlerin farkında olarak iş verimliliğinde önceliği sağlama bilinciyle hareket ederiz.

Servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Effective solutions

You benefit from our experience in delivering effective solutions to the complex global supply chains of some of the world’s biggest corporations. You benefit from every innovation, whether it involves a simple extension to our Air and Ocean Freight products, whether it means a development in warehousing, or whether it requires a completely new integrated supply chain model.

placeholder
Safe & Secure

You benefit from our experience in delivering effective solutions to the complex global supply chains of some of the world’s biggest corporations.

Fast Delivery

You benefit from every innovation, whether it involves a simple extension to our Air and Ocean Freight products, whether it means a development in warehousing.

24/7 Support

All of which explains why you’ll find the team of outstanding support at TransCargo ready to apply their passion for solutions in support of your business.