cover letter talk about the company thesis nalezen essay on capsules case study organisational behaviour mba short essay about unforgettable experience what are the benefits of a business plan to business owners

Taşıdığımız sorumluluğun farkında, her aşamada mükemmeliği hedefleriz..

Kurumsal ve bireysel taleplere uygun olarak özel transfer taleplerinizi karşılamak için deneyimli personelimiz ile yüksek standartta hizmet veriyoruz. Sizi ve şirketinizi en iyi şekilde temsil etmek üzere lüks araçlar ve özel olarak seçilmiş kişiler ile misafirlerinizin en iyi şekilde ağırlanması ve seyahat etmesini sağlıyoruz.

Yerli ve yabancı misafirlerinizin karşılanması, oteline transferi, toplantılara ulaşımı gibi kısa ve uzun mesafeli seyahatlerini Aktur ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu, güvenli araçlar ve şehir trafiğini sorun olmaktan çıkaran doğru güzergah planlamaları ile her yolculuk keyif haline gelir.

Şehir trafiğini sorun olmaktan çıkaran doğru güzergah planlamaları ile etkin ulaşım çözümleri üretiriz. Yoğun trafiğe alternatif rotalar ile işe gidiş ve eve dönüş zamanlarını sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Personelimiz başta güvenli sürüş eğitimleri olmak üzere gerekli tüm eğitimleri düzenli olarak almaktadır. Taşıdığımız sorumluluğun farkında, değerlerimize bağlı çalışanlarımız ile hizmetin her aşamasında mükemmeliği hedefleriz.

Rutin bakım ve hijyen denetimleri zamanında yapılan araçlarımız günümüz teknolojisine uygun olarak navigasyon ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Filomuz dünyanın önde gelen markalarından ve full donanıma sahip araçlardan oluşmaktadır.

Hizmetlerimizin her aşamasında olası sorunlara çözüm üretmek, yerinde ve hızlı müdahale için çalışanlarımız her an ulaşabileceğiniz uzaklıktadır. Taşıdığımız değerlerin farkında olarak iş verimliliğinde önceliği sağlama bilinciyle hareket ederiz.

Servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?