phd thesis publication premium dissertation social welfare application letter clothing industry thesis the truth about alcohol essay case study viewpoints.com and the panda update term paper topics in medicine technical business plan

Taşıdığımız sorumluluğun farkında, her aşamada mükemmeliği hedefleriz..

Personel taşımacılığında en önemli öncelik iş verimliliğini esas alarak zamanı ve rotayı doğru planlamaktır. Çalışanların en kısa sürede ev ve iş yerlerine ulaşmalarını sağlamak, trafik sıkışıklığından kaynaklanan stresi en aza indirmek ve mesai kaybını önleyecek çözümler üretmek üzere teknolojiyi planlama süreçlerimize dahil ediyoruz. Araç filomuzun günümüz koşullarına ve müşteri beklentilerine uygunluğu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iş süreçlerine uygulanmasından geçmektedir.

Aktur’un vizyonuna ve personel taşımacılığı esaslarına uygun olarak güvenli sürüş eğitimini tamamlamış deneyimli sürücülerimiz ile konforlu araçlarımızda temizlik ve hijyeni ön planda tutmakta, mesai saatlerinin yoğunluğuna göre esnek çözümler üretmekteyiz. Araçlarımızda güvenlik ve rahatlığın esas alındığı bir denetim sistemi uygulanmakta, yetkili servis bakımları düzenli yapılmakta ve tüm yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Şehir trafiğini sorun olmaktan çıkaran doğru güzergah planlamaları ile etkin ulaşım çözümleri üretiriz. Yoğun trafiğe alternatif rotalar ile işe gidiş ve eve dönüş zamanlarını sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Personelimiz başta güvenli sürüş eğitimleri olmak üzere gerekli tüm eğitimleri düzenli olarak almaktadır. Taşıdığımız sorumluluğun farkında, değerlerimize bağlı çalışanlarımız ile hizmetin her aşamasında mükemmeliği hedefleriz.

Rutin bakım ve hijyen denetimleri zamanında yapılan araçlarımız günümüz teknolojisine uygun olarak navigasyon ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Filomuz dünyanın önde gelen markalarından ve full donanıma sahip araçlardan oluşmaktadır.

Hizmetlerimizin her aşamasında olası sorunlara çözüm üretmek, yerinde ve hızlı müdahale için çalışanlarımız her an ulaşabileceğiniz uzaklıktadır. Taşıdığımız değerlerin farkında olarak iş verimliliğinde önceliği sağlama bilinciyle hareket ederiz.

Servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Efektif Çözümler

Şehir trafiğini sorun olmaktan çıkaran doğru güzergah planlamaları ile servis taşımacılığında güvenilir, yenilikçi ve etkin çözümler üretir. Konforlu ve güvenli araçlar ile hizmetin her aşamasında mükemmeliği hedefler.

Yerinde ve hızlı müdahale ile doğru iletişimin gücünü kullanır. Deneyimli bir ekip ile çalışır, her türlü güvenlik önleminin titizlikle alınmasını sağlar.